Regulamin konkursu


1. Organizatorem konkursu jest firma Mariusz Robak, Czytankowa 14/4, Wrocław zwana w dalszej części regulaminu Organizatorem.

2. Czas trwania akcji: 09.08-22.08.2021

3. Aby przystąpić do konkursu należy zamieścić komentarz pod postem konkursowym w serwisie Facebook. Komentarze biorące udział w konkursie muszą zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe: „O jakim miejscu wspinaczkowym marzysz najbardziej i dlaczego?”. Do komentarza można dodatkowo dołączyć obraz lub film.

4. Komentarze nie mogą naruszać prawa, praw osób trzecich ani dóbr osobistych osób trzecich. Nie mogą zawierać wulgarnych i obraźliwych treści, nagości, pornografii, obrażających uczucia innych osób, w tym również religijne, przedstawiających przemoc, o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

5. W konkursie do wygrania są 2 chwytotablice Rubin zgodnie z zasadami opisanymi w poście konkursowym.

6. Spośród odpowiedzi zgodnych z regulaminem Komisja Konkursowa wybierze 2 najciekawsze i przyzna ich autorom nagrodę. Ogłoszenie wyników nastąpi do 25.08.2021 na publicznej osi czasu, na profilu facebook.com/CraftyClimbing

7. Jedna osoba może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi na pytanie konkursowe.

8. W konkursie biorą udział komentarze umieszczone na Facebooku do dnia 22.08.2021 do godz. 23:59.

9. Z udziału w konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz ich rodziny.

10. Organizator nie przewiduje możliwości wymiany nagrody ani wypłaty ekwiwalentu pieniężnego.

11. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

12. Zwycięzcy, w celu odbioru nagrody, zobowiązani są przesłać wiadomość prywatną, nie później niż 72 godzin od daty wysłania przez Organizatora informacji o wygranej. Zwycięzca zobowiązany jest podać następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym oraz numer telefonu. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą lub niespełnienia wymogów regulaminu nagroda przepada.

13. Dane osobowe, o których mowa w ust. 12 są niezbędne do przesłania nagrody. Nie będą one w jakikolwiek inny sposób przetwarzane niż na potrzeby rozwiązania niniejszego konkursu.

14. Odbiór nagrody zostanie ustalony ze zwycięzcami najpóźniej do 25.08.2021.

15. Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Konkursu odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest firma Mariusz Robak, która w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, przetwarza dane osobowe Uczestnika Konkursu zgodnie z art. 13 ust. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawienia lub usunięcia.

16. Regulamin stanowi jedyny dokument określający zasady Konkursu. Jego interpretacja należy do Organizatora.

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl