O NAS

WITAJ W KOLOROWYM ŚWIECIE CRAFTY

Wierzymy, że każdy ma w sobie ogromne pokłady kreatywności i nasze woreczki pomagają podkreślić Twoją wyjątkową osobowość. To również wspinaczkowi kompani, którzy zawsze towarzyszą wam w każdym momencie waszych przygód.

NASZA HISTORIA

Hej! jestem Sówka i opowiem wam o mojej rodzinie. Dlaczego ja? Oczywiście dlatego, że jestem najmądrzejsza, znam dużo trudnych słów, no i cóż, jestem najstarsza.

Zatem pozwólcie, że nas przedstawię: oto ja Sówka (to już wiecie) fajny woreczek na magnezję, co tu dużo mówić. To mój zawód i hobby, cała ja. Ten z wyszczerbionym uśmiechem i wyłupiastymi oczami to Zacieszacz, urodzony optymista. Smakosz ciągle coś przeżuwa, najbardziej lubi magnezję (jak my wszyscy). Nietoperz zwisa głową w dół i tylko udaje strasznego wampirka. Futrzaki to nasi dalecy krewni, podobieństwo do nas – zawodowców – jest spore, choć im akurat trudno spojrzeć prosto w oczy.

Poznajmy się bliżej

Muszę przyznać - macie szczęście, że to ja wszystko opisuję, bo dostajecie najszczerszą prawdę o nas. Pomyślcie gdyby to był Zacieszacz – wszystko byłoby takie szczerbato-zezowate. A Nietoperz by was tak omotał, że wisielibyście głową w dół, by czytać jego wypociny.

Ale o czym to ja - no tak, o mojej rodzinie. Jak się zdążyliście zorientować są z nas zabawne woreczki na magnezję. Wspinamy się całymi dniami, bo lubimy ten sport tak samo jak wy. Wszyscy jesteśmy ładni i sympatyczni. Wyobraźcie sobie jednak, że kiedyś nas w ogóle nie było – smutaskowo musiało być wtedy wspinaczom.

Zrobione w Polsce / Made in Poland

Na szczęście zostaliśmy wymyśleni i stworzeni. Zrobili to Karolina i Marcin. Super myśl im kiedyś wpadła do głowy, że uszyją śmieszne woreczki na magnezję. I stąd jesteśmy my! Z ich pasji do wspinaczki, do szycia i kolorowych materiałów. Najpierw powstawaliśmy na domowej maszynie (szył Marcin, a wymyślała Karolina). Kiedy zyskaliśmy rozgłos – jeszcze o tym powiem – to Karolina i Marcin stwierdzili, że sami nie dadzą rady tak nas stwarzać ciągle. Od tamtego czasu szyją nas miłe panie. I co ważne wcale nie mamy daleko, bo powstajemy z najlepszych materiałów w polskich szwalniach. Duma nas rozpiera, że jesteśmy made in Poland. I to od początku do końca: w Polsce nas wymyślili, zaprojektowali i szyją. Dopiero potem, jak już jesteśmy gotowi, rozjeżdżamy się po świecie.

 

 Woreczki-celebryci

Uwierzcie, słynne z nas woreczki na magnezję. Byliśmy na przykład w telewizji! Dostaliśmy też nagrodę 30 Kreatywnych Wrocławia. To znaczy dostali ją Karolina i Marcin, ale wiadomo przecież, komu się ona należała. Co nie?


 

Crafty Climbing

nie jest kolejną szablonową firmą. Wyróżniamy się tym, że wszystko co robimy powstaje z sercem. Nasza działalność powstała z naturalnej potrzeby wyrażania siebie, kreatywności w życiu codziennym i wspinaczkowym.


OLA I MARIUSZ

Od niedawna mamy nowych opiekunów, którymi są Ola i Mariusz. Kolejni fascynaci, których oczarowaliśmy bez reszty. Mają głowy pełne pomysłów, trochę nam już ich zdradzili i w tajemnicy wam powiem, że już się nie możemy doczekać aż powiększy się nasza rodzinka. Będą nowe zabawne woreczki na magnezję. Hura!

Ola i Mariusz to zgrana para, której wszędzie pełno. Doprawdy nie wiemy, skąd oni biorą te wszystkie pomysły na spędzanie wolnego czasu. Wspinają się i to jest oczywiste jak fakt, że magnezja jest biała. Ola woli trady, a Mariusz wielowyciągi. My się dopasujemy do każdego, bo żadnego wspinu się nie boimy. Poza wspinaczką robią rzeczy, które w naszych futrzastych głowach się nie mieszczą: chodzą po jaskiniach, nurkują, jeżdżą na nartach i deskach, podróżują, żeby spróbować nowych potraw (a przecież magnezja jest taka smaczna!).

Mariusz to umysł ścisły z artystyczną duszą. Prowadzi zakład stolarski, przegląda sprzęty wysokościowe i uczy innych jak bezpiecznie wysoko wisieć na linach. Jak na rozkminiacza przystało, to ono jest od wymyślania i robienia nas.

Ola łączy cierpliwość pedagoga z efektywnym zarządzaniem. Od wielu lat działa w handlu i dlatego znajduje nam przyjaciół (niektórzy mówią, że klientów, ale my się szybko zaprzyjaźniamy) na całym świecie - czyli was.
 

JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI

Wspinacze - kochamy was! Za to, że możemy być częścią waszych skalnych, ściankowych, czasowych i boulderowych przygód. Z radością towarzyszymy wam tam, gdzie nas zabieracie. Gdybyśmy tylko mieli kciuki, trzymalibyśmy je za was non stop. Możemy wam dać coś więcej - radość, oryginalność i entuzjazm na każdej drodze, którą wybierzecie. Chyba możemy nazwać się przyjaciółmi, prawda?
Ciężko trenujecie, wspinacie się tylko dla przyjemności albo myślicie jaki prezent kupić wspinaczowi. Chyba się polubimy - z wami i waszą magnezją.

Crafty Climbing Family :)
potworki crafty 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl